Alptekin Destek İstedi

13 Haziran 2019
2 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Erzurum’da Haziran ayı sonlarına doğru çekimlerine başlanacak  sinema filmi için, ünlü oyunca Yaşar Alptektin destek  istedi.

Ömer ŞENER-PUSULA

Eski Danscı, oyuncu ve manken Yaşar Alptekin  konuk olarak katıldığı Kanal D ‘de 2.Sayfa’da Yeminim var intikama Adlı film için Hollywood Yapım’ ın genç girişimcilerine destek istedi.

Erzurum’da yerel yönetimler ve önde gelen firmaların film projesine destek olmadığını anlatan Alptekin, herkesin filme destek olması gerektiğini rica etti. 23 Haziran sonrası filmin çekimlerine başlanılacağını kaydeden Alptekin, kendisinin de başrolde oynayacağı ve Erzurum gençleri için yeni bir imkan sağlanacağını kaydetti.

Yerli 230 oyuncu kadrosuna sahip Hollywood Yapım’ ın çekeceği filmin  başrol oyuncuları Yaşar Alptekin, Selahattin Taşdöğen , Ömer Korkmaz yönetmenlik görevini üstlenecek. Çağrı Kılıç, Tuğrul Bakır ve Selim Kılıç’ın yöneticileri olduğu  Hollywood Yapım Erzurum’un yerli yapım firması ve Cast ajansı.

Yeminim var intikama adlı polisiye  ve aksiyon filmi tüm Türkiye de yayınlanacak ve Galası Erzurum da yapılacak.  Filmin tamamı Erzurum’un  tarihi mekanlarında çekilecek.

YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.
  • Pusulaya teşekkür ederiz
    13 Haziran 2019 13:19
  • Erzurum Belediyelerinin Destek vermesi gerek. En azında otobüs desteği..
    13 Haziran 2019 13:14

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN