![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Muş Valiliğinden yapılana açıklamada, “Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce yapılan çalışmalarda ilimize uyuşturucu madde getirdiği tespit edilen 1 şüpheli şahıs 23 Mart 2024 günü kullanmış olduğu araçla yapılan takip ve kovalama neticesinde yakalanmış ve araçta gerçekleştirilen aramada; 253 gram ağırlığında sıvı metamfetamin maddesi, 2 gram ağırlığında sentetik kannobinoid ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili olarak R.E. isimli şahıs TCK 188 kapsamında yapılan işlemlerin ardından mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir” denildi.