![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Trendyol 1. Lig ekiplerinden Erzurumspor’da sarı kart cezalısı olan Göktuğ Bakırbaş’ın yerine kaleye Rıdvan Oğuzhan Yağcı geçmeye hazırlanıyor.
Bu sezon Ziraat Türkiye Kupası’nda Diyarbekirspor ve Erzincanspor maçlarında kalede görev yapan 22 yaşındaki eldiven, ilk kez lig mücadelesinde Erzurumspor kalesini korumaya hazırlanıyor.
Genç file bekçisi, kendine güveninin tam olduğunu belirtirken, kendine güvenenleri de mahcup etmeyeceğini söyledi. Erzurumlu kaleci taraftarların da desteği ile takım arkadaşlarının yardımıyla başarılı bir maç çıkarmaya hazırlanıyor.
Mavi-beyazlı kaleci, geçtiğimiz sezonda takımının Samsun deplasmanında oynadığı lig maçında kaleyi korumuştu.
Nurullah Pala
![](https://www.gazetepusula.net/images/files/2024/01/65a51aee47a9f.jpg)