![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen saha gezilerini sürdürüyor. Bu kapsamda Alipaşa Mahallesi, Mumcu Konutları, Habib Baba ve Akdağ Caddesindeki çalışmaları yerinde inceleyerek yeni yapılacak projelerle alakalı görüşmelerde bulundu. Vatandaşların istek ve taleplerine de kulak veren Başkan Sekmen, esnaflara işlerinde kolaylıklar diledi.
Başkan Sekmen, “Kıymetli vatandaşlarımızla görüşmek, hasbihâl eylemek bizim için ayrı bir önem arz ediyor. Alipaşa Mahallemiz, Mumcu Konutlarımız, Habib Baba ve Akdağ Caddemizdeki çalışmalarımızı yerinde inceleyerek yeni yapılacak olan projelerimizle alakalı görüşmelerde bulunduk. Bizleri sıcak sohbetleri ve samimiyetleri ile karşılayan tüm hemşehrilerime ve esnaf kardeşlerime teşekkür ediyor, hayırlı ve bol kazançlar diliyorum” dedi.
Sayın başkanım hilal kentte nezaman el atacaksınız artık köy görünümünden kurtarın nüfusu 70 BİNE dayanmış köy