![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından, tütün mamulleri kaçakçılığına yönelik 22 Mayıs'ta 1 şüpheli şahsın ikametinde arama yapıldı. Aramada, 50 bin dal boş ve 12 bin 800 dal doldurulmuş makaron, 40 kilogram kıyılmış tütün, 2 adet sigara sarma makinesi ele geçirildi.
Şüpheli şahıs ve suç unsuru hakkında adli işlem başlatıldı.