![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Erzurum’da süt ve süt ürünlerinin besleyiciliği ve sağlık açısından değeri konusunda toplumu bilinçlendirmek amacıyla 1 Haziran Dünya Süt Günü kapsamında etkinlik düzenlendi.
Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü sosyal medya üzeninden yaptığı paylaşımda “Yaşamamız için önemli bir değer olan sütün tüketimine yönelik farkındalık yaratmak amacı ve her yaştaki insana süt içme alışkanlığı kazandırmak, süt ve süt ürünlerinin besleyiciliği ve sağlık açısından değeri konusunda toplumu bilinçlendirmek amacıyla 1 Haziran Dünya Süt Günü etkinliği düzenledik” ifadelerine yer verdi.
Melek Ahıskalı