![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Maçın bitiş düdüğü ile birlikte Cumhuriyet caddesi üzerinde toplanan taraftarlar meşaleler yakarak galibiyeti kutladılar. Zaman zaman Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları arasında gerginlik yaşanırken polis taşkınlık yapan taraftarlara müdahale etti.
Sude esen vah vah milletn haline bak diyorsun ama sende gelip bu habere bakmassın nesi sacmalık sevinmenin ona sevinme buna sevinme ne yapacak insanlar tiktok mu açıp izlesin insanlar futbol sevindirici güzel bişey dir
Vah vah milletin haline bak ne kadar boş işlerle uğraşıyorlar paray yiyen onlar sevinç naraları atan sizler yazık yazık hiç kimseye bi faydası olmayan işler bunlar
Cimbom balonu söndü hakemlerde kurtaramadi
Sadece ERZURUMSPOR