![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
8- 14 Ocak 2024 tarihleri arasında yapılan denetim ve çalışmalarda; Erzurum’da 220 araç sürücüsüne koruyucu tertibat, emniyet kemeri ve kask kullanmamaktan ceza kesildi.
Sürücülere ceza yağdı!
101 araç sürücüsüne ise park yasağı kuralı ihlalinden, 616 araç sürücüsüne azami hız limitlerini aşmaktan, 8 araç sürücüsüne alkollü olarak araç kullanmaktan, 2 araç sürücüsüne yayalara ilk geçiş hakkını vermemekten, 354 araç sürücüsüne kırmızı ışık kuralı ihlalinden, 101 araç sürücüsüne seyir halinde cep telefonu kullanmaktan, 123 araç sahibine muayenesiz aracı trafiğe çıkartmaktan, 8 araç sürücüsüne tehlikeli şerit ihlalinden ve 27 araç sürücüsüne sürücü belgesiz olarak motorlu araç kullanmaktan ceza yazıldı.
Ek olarak 496 araç sürücüsüne, 2918 sayılı karayolları trafik kanununun diğer maddelerinden olmak üzere toplam; 2 bin 56 sürücüye idari para cezası kesildi.
Cavit Emre ŞEN
Bahane üreten değil çözüm odaklı sürücüler istiyoruz.Sari yandı hop geç sarıdan yeşile dönmeden korna vatandaş hız limitine uyuyor diye taciz ne ararsan var kurala uy ceza yeme kardeşim emniyet kemerini tak bunlar zor değil biraz vicdan biraz öz veri hepsi bu
Erzuruma kar yağarda ceza yağmaz mı koymuşlar çat yoluna radar hastası olan süratın farkında deyil peşine hız cezası
O nasil ceza yazılıyor ki halâ eskiyalar ehliyetsiz alkollü araçla dirift atıyor. Işıkta duran yok... yalan. Hepsi yalan
Ceza yağdıgini da kim söyledi.Eğer ceza yağsaydi şehir merkezine girme yasagı olan tırlarada yağardi.sitenin önube bile gelip hergun park ediyorlar demekki yazildigi gibi ceza Erzurumda yağmiyor şehirimi karıştirdı haberi yazan
Ya bu hazineyi erzurummmu dolduracak, bu ne kadar ceza, zaten zar zor geçiniyor bu millet
Daha iyi günlerimiz mart seçimleri geçsin milleti daha çok soyacaklar