![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Yerel seçimlere az bir zaman kala Gelecek Partisi Kars Belediye Başkan Adayını duyurdu. Buna göre Kars Müteahhitler Birliği Başkanı Hilmi Ulusoy, adaylığını ilan etti.
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile görüşme yapan Ulusoy'un adaylığının önümüzdeki günlerde düzenlenecek 'aday tanıtım' toplantısında kamuoyuna duyurulması bekleniyor. Gelecek Partisi ile TBMM’de ortak grubu bulunan Saadet Partisi’nin ise Kars’ta Ulusoy’u destekleyeceği edinilen bilgiler arasında.