![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Türkiye Buz Pateni Federasyonu Short Track Milli takımı Almanya’da kampa girdi.
Almanya'nın Dresden şehrinde başlayacak olan Short Track Dünya Kupası-5 Yarışları için Milli Takım kafilesi antrenmanlarına ara vermeden devam ediyor. Antrenörler nezaretinde yoğun bir çalışma gerçekleştiren Milli Takım kafilesine başarı dileklerini ileten Türkiye Buz Pateni Federasyonu Ay-yıldızlı hız tutkunlarına güveniyor.
Muhammet Tarhan