![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Trendyol 1. Lig’in 25. Haftası’nın en önemli maçlarından biri bugün saat 16.00’da Kazım Karabekir Stadı’nda Erzurumspor ile Kocaelispor arasında oynanacak.
Haftayı 44 puanla üçüncü sırada giren Kocaelispor ile 30 puanı bulunan Dadaşlar, kozlarını paylaşacak.Teknik Patron Hakan Kutlu yönetimindeki Erzurumspor, eksiklere rağmen taraftarlarına güveniyor. Mavi-beyazlı ekip, taraftarlarının desteği ile Körfez temsilcisini evine puansız göndermek istiyor. Konuk Kocaelispor ise yeni teknik direktörü Mustafa Gürsel ile ilk galibiyetini almanın peşinde.
Eren ve Celal 11’e dönüyor
Erzurumspor’da sarı kart cezalısı oldukları için Boluspor maçında takımdaki yerini alamayan Eren Tozlu ile Celal Hanalp, bugünkü Kocaelispor maçında ilk onbire dönüyor.
Sefa Akgün sarı kart cezalısı
Erzurumspor’da bu sezon ortaya koyduğu futbolla büyük beğeni toplayan başarılı futbolcu Sefa Akgün dört sarı kart cezalısı olduğu için bugün Kocaelispor karşısında forma giyemeyecek. Mustafa Akbaş, Batuhan Artarslan, Ufuk Budak ve Mikhail Rosheuvel sakatlıkları nedeniyle kadroda yer alamayacak.
Muhtemel Kadrolar:
Stat: Kazım Karabekir
Mazın Başlama Saati: 16:00
Maçın Hakemleri: Oğuzhan Aksu, Seyfettin Ünal, Mehmet Dura 4.hakem: Halil Erdoğan
Erzurumspor:
1 Göktuğ Bakırbaş
3 Yakup Kırtay
22 Mustafa Yumlu
53 Orhan Ovacıklı
77 Celal Hanalp
55 Estrela
28 Alican Özfesli
18 Özgür Sert
7 Süleyman Koç
20 Furkan Özhan
10 Eren Tozlu
Teknik Direktör: Hakan Kutlu
Kocalespor:
35 Gökhan Değirmenci
4 Emir Ortamaya
5 Arda Sarman
77 Oğuz Ceylan
19 Atila Turan
8 Yusuf Cihat Çelik
12 Giorgi Kharsaishvili
10 Daniel Candeias
11 Onil Kouakou
70 Barış Alıcı
44 Josip Vukovic
Nurullah Pala