![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Elazığ İl Jandarma Komutanlığı tarafından, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla mücadele çerçevesinde son bir hafta içerisinde yapılan yapılan istihbari çalışmalar sonucunda 3 şüphelinin ruhsatsız silah bulundurduğu bilgisine ulaşıldı. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan operasyonlarda bir adet av tüfeği, 2 adet tabanca ve 400 gram uyuşturucu madde ve çeşitli malzemeler ele geçirildi.
Şüpheliler hakkında yasal işlem başlatıldığı bildirildi.