![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Olay, Elazığ’ın tarihi Harput Mahallesi'nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre bahçesinde gezen bir vatandaş, koşuşan domuz sürülerini gördü. Vatandaş, o anları cep telefonuna kaydederken, domuz sürüsü bir süre sonra gözden kayboldu.
Olay, Elazığ’ın tarihi Harput Mahallesi'nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre bahçesinde gezen bir vatandaş, koşuşan domuz sürülerini gördü. Vatandaş, o anları cep telefonuna kaydederken, domuz sürüsü bir süre sonra gözden kayboldu.