![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan antrenmanda Trendyol Süper Lig’in 37. haftasında RAMS Başakşehir ile oynanan karşılaşmada forma giyen oyuncular rejenerasyon çalışması gerçekleştirdi. Diğer oyuncular ise teknik ısınma, denge çalışması, 5’e 2 ve dayanıklılık çalışmasının ardından çift kale maç yaparak antrenmanı tamamladı. Bordo-mavililer, yarın yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.