![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Erzurumspor, bu sezon soğuk havaya rağmen en kalabalık seyirci ortalamasına ulaştı. 6 bin dolaylarında taraftar, takımını Şanlıurfa karşısında destekledi. Dadaşları yalnız bırakmayanların arasında Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi ve yardımcıları da vardı.
90 dakika boyunca Erzurumspor’u destekleyen Çiftçi, Erzurumspor FK- Şanlıurfaspor maçını tribünden izledi. Vali Çiftçi’nin destek verdiği anlar renkli görüntülere sahne oldu. Müsabakada Erzurumspor'u yalnız bırakmayan Vali Çiftçi mavi-beyazlı taraftarın gönlünü fethetti.
Şeyma TAHİR