![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Hakkari merkez mahallelerinde hasta yönlendirme, psiko-sosyal destek hizmeti, tekerlekli sandalye hizmeti, teknik destek hizmeti, sosyal aktiviteler ve yaşlıların taleplerine ilişkin hizmetleri sürdürmeye davam eden Yaşlı Destek Birimi bünyesindeki 1 asistan, 1 sosyal çalışmacı, 1 yaşlı bakım personeli görevini sürdürüyor. Hakkari’de etkili olan kar yağışına rağmen YADES ekibi kara bata çıka aile ziyaretlerini sürdürüyor. YADES ekibi; psiko-sosyal destek, hasta yönlendirme, sosyal ve kültürel etkinlikler, kuaförlük hizmeti, yaşlının yaşam alanı, teknik destek ve bunun gibi hayatlarını kolaylaştıracak çalışmalar yapmaya devam ediyor.