![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Yusuf Tekin, AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını gerçekleştirmek üzere yarın Erzurum’a geliyor. Bakan Tekin programı kapsamında İlk olaraksaat 10.00'da AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına katılacak. Cuma namazının ardından Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ETSO), daha sonra Milliyetçi Hareket Partisi Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret edecek. Ayrıca düzenlenen Gençlik Buluşması programına iştirak edecek olan Bakan Tekin, 10 Şubat günü Sivil Toplum Kuruluşları ile buluşacak.
Nesrin DEMİR
Ödullendirdiginiz müdür çok canimizi yaktı çocuklarimizin geleceğini mahvetti. Defalarca cimere bimere yazdık ilgilenmediniz. Ülkeden adaleti kaldirdiniz. Biz size destek verdikce sizin bürokrasiniz bize zarar verdi hakkımız helal değildir. Ahirette yakanıza yapisacagim. Bize yaptınız adalet için Allah için sustuk.ama çocuğuma yapılanı affetmeyecegim. Artık size inanmıyoruz
CHP CHP CHP