![Reklam](https://www.gazetepusula.net/images/reklam/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-13.38.51-1.jpeg)
Kaza, Kurtalan ilçe garajı önünde meydana geldi. 07 YSN 08 plakalı otomobil ile plakası öğrenilemeyen hafif ticari araç yolun kayganlaşması nedeniyle çarpıştı. Kazada kullanılamaz hale gelen hafif ticari araçta bulunan 2 kişi yaralandı. Yaralılar, olay yerine sevk edilen 112 Acil Sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.
Araçlar, çekiciyle yoldan kaldırırken kaza ile ilgili inceleme başlatıldığı bildirildi.